POTWIERDZANIE WITRYNY NA PINTEREŚCIE A WERYFIKOWANIE KONTA

Potwierdzanie witryny na Pintereście a weryfikowanie konta to dwie różne rzeczy. Łatwo się jednak w tym wszystkim pogubić szczególnie, że i w jednym i w drugim przypadku, po skutecznym potwierdzeniu lub zweryfikowaniu, pojawia się symbol haczyka.

Potwierdzanie strony firmy, swojego bloga czy sklepu internetowego dotyczy właścicieli wszystkich kont firmowych, którzy podali adres swojej witryny. Czyli pewnie większości z nas. Natomiast weryfikowanie konta to coś czym będę chciał zainteresować nielicznych. Dlatego zajmiemy się tym w drugiej kolejności.

Czytaj dalej ...

WALENTYNKI 2017 Z PINTERESTEM! KARTKI WALENTYNKOWE, ŻYCZENIA WALENTYNKOWE I PREZENTY

Uwaga! Uwaga! Nadchodzą Walentynki! Jak co roku, zbliża się 14 lutego czyli święto zakochanych. Za chwilę, wszystkie życzenia walentynkowe, kartki walentynkowe i wszelkie prezenty na walentynki "pójdą w ruch".

Jeśli należysz do znakomitej większości wszystkich tych, którzy nie wykupili zawczasu turystycznego pakietu walentynkowego i nie kupili jeszcze prezentu na walentynki dla niego lub dla niej, mam dla Ciebie propozycję.

Wspólnie poszukajmy inspiracji na Pintereście. W końcu, to światowy katalog pomysłów i super narzędzie do wyszukiwania, odkrywania i zapisywania ciekawych pomysłów.

Czytaj dalej ...

PROFIL NA PINTEREŚCIE. CZY PREZYDENT USA POWINIEN GO MIEĆ?

Kto powinien mieć własny profil na Pintereście? Każdy? No, niekoniecznie. Nawet ja, choć jestem mocno zapinteresowany, nie uważam, że Pinterest jest dobry dla każdego.

Z całą pewnością własne konto na Pintereście powinni mieć przedsiębiorcy i blogerzy. Ale czy swój profil na Pintereście powinien mieć prezydent Stanów Zjednoczonych?​

Czytaj dalej ...